حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

slideshow-3-min
slideshow-1-min
slideshow-2-min

گاوصندوق نسوز گنج‌آور با حدود نیم قرن تجربه و سابقه درخشان در تولید انواع گاوصندوق در ایران، به عنوان یکی از برندهای مطرح صنعت تولید گاوصندوق در کشور شناخته شده میباشد. گنج‌آور با استفاده از بروزترین تجهیزات ساخت گاوصندوق و بهره گیری از متخصصین فنی ماهر فعالیت خود را در زمینه تولید گاوصندوق نسوز،‌ درب های خزانه و سیستم های ضدسرقت از سال 1352 آغاز نمود.

یکی از اهداف صندوق نسوز گنج‌آور، ارائه خدمات نوین و همچنین محصولات جدید به بازارهای داخلی و بین‌المللی میباشد و از همین رو تیم تحقیق و توسعه گنج‌آور با شناخت نیاز مشتریان، همواره به دنبال ساخت برترین و ایمن‌ترین گاوصندوق‌ها، مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا می‌باشند.
شرکت گنج‌آور با مدیریت و پشتکار آقای علیرضا تفقدی و همچنین بهره گیری از سیاست های درست و صحیح در طی سال‌های متمادی، توانسته است که رضایت بسیار بالای مصرف کنندگان محصولات گنج‌آور را بدست آورد و از این رو شرکت گنج‌آور با بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی همکاری‌های متعددی داشته و دارد.
برخی از سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی که شرکت گاوصندوق گنج‌آور افتخار همکاری با آنها را در رزومه کاری خود دارد.
استانداری خراسان، نیروی انتظامی، آستان قدس رضوی، سازمان آموزش و پرورش،سازمان تامین اجتماعی، شهرداری مشهد، پتروشیمی بجنورد، کارخانه سیمان اسفراین، بانک ملت، بانک ملی، بانک ایران زمین، هتل درویشی، هتل بین المللی قصر، فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد، موسسات و تعاونی ها مالی و …

بیشتر بدانید
X